Rdiziizle.NET MenüBenim Adım Melek 50.Bölüm izle

Benim Adım Melek 50.bölüm izle, Benim Adım Melek 50.bölüm full izle, Benim Adım Melek 50.bölüm tek parça izle, Benim Adım Melek 27 ocak izle, Benim Adım Melek son bölüm izle

50. bölümde benim adım melek; Melek ve Halil bir hastane odasında nişanlanır. Melek'in operasyondan önceki sözleri Halil'e duygusal anlar yaşatır. Benim adım Angel 50. Son diziyi izle
Benim adım melek bölüm 50. YENİ
"Benim Adım Melek" adlı yeni bir dizi henüz yayınlanmadı ama yayınlandığı anda haberimizde olacak.
Benim adım melek 50. Son bölüm
halil, devin ailesinin parasını ödemek istediğinde sinirlenir. Melek ve Seyit Ali yüzüğü görmekten utanıyor ve seviniyor. , hayatın bir şeyler hatırladığına çok sevinerek kurtarıcının neden büyükbabasına hatırlattığını açıkladı.
Defne'nin Omar ile birlikte olduğunu bilen Emerald, durumu çözmeye çalışıyor ... Hayatta farklı bir gelecek hayal eden başarılı olacak mı?
Kadriya dükkana hazırlanmaya başladı ama Mahmut mutsuzdu. Hayat hiçbir şey hatırlamasa da Defne için bir şeyler hissediyor. Ömer ve Gülşah planlar yapar. Ancak bir zümrüde dokunmak işleri daha da kötüleştirir.

Defne gülşah'ı neden ve nasıl alıyor? Mağazaya gitmeye hazır olduğunda Kadriya'nın açılmasını engelleyen nedir? Ekimden sonra her şeyin yoluna gireceğini düşünse de Melek'in beklenmedik bir sorunu vardı.

Bu diziyi sevdiyseniz

  • Söz 43. bölüm izle
  • bunu da belki seversiniz?

    Dizinin diğer bölümleri için https://www.rdiziizle.net/dizi/benim-adim-melek/ Kategorisini ziyaret etmeyi de unutmayın.

    Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.