Rdiziizle.NET MenüDoğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 29.bölüm izle, Doğduğun Ev Kaderindir 29.bölüm full izle, Doğduğun Ev Kaderindir 29.bölüm tek parça izle, Doğduğun Ev Kaderindir 27 ocak izle, Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle

Zeynep, hayatları ve beklentileri bambaşka olan annesiyle birlikte yaşayan genç bir hukuk öğrencisidir. Bir yandan annesinin fedakarlıklarında sonsuzdur, diğer yandan diğer annesinin hayallerini gerçekleştirmeye çalışır. Uzun yıllardır iki taraf arasındaki dengeyi sağlamaya çalışan Zeynep, kim olduğunu ve nasıl bir aile olduğunu sormaya devam ediyor. Zeynep'in cevap bulamadığı tek soru budur.

Mehdi yiğit ve özverili bir adam olacak, ancak ailesinin ve sonra çevresindekilerin sorumluluğunu tek başına alacak ve herkes güven içinde yaşayacaktır. Bu şekilde herkesin sevgisini kazansa bile anne olmaya layık olmayacaktır. Mehdi O kadar çok yere sahip olacak ki, babasından intikam alarak onu doldurmaya çalışacaktır. Onun annesi; Çocuğunu karanlıktan kurtarmak için çok geçmeden başka biriyle evlenmeye karar verir.

Zeynep'in doğum gününde erkek arkadaşı Faruk'a evlenme teklif etti; Bu onu Hz. Mehdi (as) 'a yaklaştırır. Şimdi annesinin fedakarlığını ödeme zamanı gelmişti. Zeynep bir kez daha hayatın planlarda değil, iktidara gelenlerde olduğunu anlar ve kader onu memleketine sürükler. Mehdi Ve Zeynep birlikte yaralarını iyileştirmeye çalışacaklarsa da birbirlerine yuva olmaya çalışacaklardır.

Bu diziyi sevdiyseniz

  • Çarpışma 1. Bölüm izle Full TEK PARÇA (22 Kasım 2018)
  • bunu da belki seversiniz?

    Dizinin diğer bölümleri için https://www.rdiziizle.net/dizi/dogdugun-ev-kaderindir/ Kategorisini ziyaret etmeyi de unutmayın.

    Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.